Teslimat Bilgileri

Kargo Ve Teslimat

Ürümlerimiz Türkiye' nin her yerine ücretsiz ve şeffaf kargo ile gönderilmektedir...

Kapıda nakit ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekir mi ? 

500 TL'ye kadar olan siparişlerinizde 5 tl fark ile kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı seçeneğimizden faydalanabilirsiniz.


Kargom ne zaman ulaşır? 

Siparişleriniz kalite kontrol ve hazırlandıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra Anlaşmalı Aras Kargo aracılığıyla 3-4 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız.Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.


Kargomu nasıl takip edebilirim? 

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı sms veya e-mail göndereceğiz. E-mailin içerisindeki kargo takip linkiniz ile aras kargo web sitesinden kargonuzu takip edebilirsiniz. Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.


Teslimat sırasında evde yoksa başkası paketimi alabilir mi? Teslimat sırasında kimse yoksa ne yapılmalı? 

Paketiniz size ve yalnızca birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilebilir. Kimlik ibrazı istenecektir ve soyadı tutarlılığı gerekmektedir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir.Paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlenmesi için bir kart bırakabilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.