Nedime Bileklikleri & Taçları

Nedime Tacı Bordo Beyaz Güllü

Nedime Tacı Bordo Beyaz Güllü

Nedime Tacı Bordo Beyaz GüllüPaket İçeriği 10 Adet..

180,00TL 200,00TL

Nedime Tacı Kırmızı

Nedime Tacı Kırmızı

Nedime Tacı KırmızıPaket İçeriği 10 Adet..

60,00TL 70,00TL

Nedime Tacı Kırmızı Beyaz Güllü

Nedime Tacı Kırmızı Beyaz Güllü

Nedime Tacı Kırmızı BeyazPaket İçeriği 10 Adet..

60,00TL 70,00TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

NEDİME BİLEKLİK – TAÇ

Kına gecelerinin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan Nedime bileklikleri ve taçları, kına malzemeleri olarak satılmaktadır. Peki nedime taç ve bileklerinin ne olduğunu biliyor musunuz?

Yabancı filmlerden tanışıklığımız olan nedimeler, artık bizim de kına ve düğün organizasyonlarımıza dahil olmuş durumda.  Nedime, düğün hazırlıklarına yardım eden, gelinin yanında olarak her adımda ona destek olan arkadaşlarına veya yakın akrabalarına verilen isimdir. 

Gelin adayının bu süreçte başından geçecek her aşamaya bir şekilde olan nedime, bir kaç kişiden de oluşabilir. Düğün stresine giren gelin adaylarını rahatlatan, her ihtiyacın karşılamakla yükümlü nedimeler, organizasyonun sorunsuz ilerlemesine de yardımcı olmakla görevlendirilirler. 

Yurt dışındaki düğünlerde düğüne katılan nedimelerin hepsi aynı renk ve model de elbiseler giyerek bir komin oluştursalar da Türkiye de daha yeni bir oluşum olan bu gelenek tam oturmamıştır. 

Kına gecelerinde ve düğünler de diğer misafirlerden ayrılan nedimeler başlarına taktıkları Nedime taç ve bilekliklerle birbirinden ayrılmaktadır. 

Kına malzemeleri olarak satışı yapılan Nedime bileklikler ve taçlar bir çok rengi ve değişik modelleriyle konsepte uygun şekilde imal edilerek toptan satışı yapılmaktadır. 

Zengin renk çeşitlerinde genel olarak tercih edilen, beyaz, pembe, kırmızı, fuşya, mavi gibi göz alıcı parlak renkleriyle tüm ilgiyi üstlerine çekerlerken, talep ve istek üzerine istenilen sayıda toptan perakende olarak temini yapılabilmektedir. 

Bir diğer  kına malzemeleri kategorisi içerisinde yer alan Nedime taçları, bileklikler kadar yoğun ilgi görmektedir. Zengin renk seçenekleri bulunan nedime taçlarının incili, paralı ve çiçekli modelleri kına düğün organizasyonun tarzına uygun seçilebilmektedir. 

Tam anlamıyla unutulmaz bir gece için yoğun hazırlıkların yapıldığı Kına ve Düğün törenleri için, en kaliteli ürünler ve aksesuarlarla özel gününüzü harika anlara dönüştürebilirsiniz.