Kına Gecesi Seti

175 Parça Kına Gecesi Seti

175 Parça Kına Gecesi Seti

1 ADET SEPET TEPSİ TAKIMI100 ADET DAĞITMALIK KINA500 GR TOZ KINA2 ADET TAKI KURDELESİ1 ADET KALPLİ P..

1.500,00TL 1.800,00TL

450 Parça Kına Gecesi Seti

450 Parça Kına Gecesi Seti

1. 1 ADET KINA SEPETİ 2. 1 ADET KINA TEPSİSİ 3. 10 ADET NEDİ..

3.750,00TL 4.000,00TL

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Kına Malzemeleri Seti kapıda ödeme imkanı ile gökçe kınada. Her şeyiyle dört dörtlük geleneksel bir Kına gecesi için tüm hazırlıkları tamamlamak için külfetli alış veriş saatleri geçirmenize gerek yok.  Gökçe Kına'da tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek, detaylı bir şekilde hazırlanan Kına Setleri, o özel gece de gereksinim duyduğunuz her şeyi toplu halde barındırıyor.  


Sevdiklerinizin ve yakın akrabalarınızın da katılacağı, keyifli anların odak noktası olan Kına gecelerinde en önemli husus elbetteki kına yakma töreni ve kınadır.  Türk kültüründe ve Hint kültüründe önemli bir yer tutan Kına; gelin ve damadın kuracakları yuvaya nazar değmemesi açısından maneviyatı yüksek anlamda yakılan boyayıcı maddedir.

Kına Setlerimizin baş kahramanı olan Kına, Kına  Gülü, Kelebek Kına Mumu, Kına Sepeti, Kına Tepsisi gecenin anlam ve önemine nazaran en yüksek kalite ve işçiliği barındırmaktadır. 

Kına gecelerini eğlenceli kılan Tef, Halay Mendilleri, Çerez Keseleri, Nedime Taçları, Karnaval Konfeti konuklarınıza muazzam bir görsel şölen sunmanız için renkli, gösterişli halleriyle Kına setlerimizde yer alıyor. 

 Yeni yuva kuracak olanlara zamandan tasarruf sağlayan Kına Setlerimiz ayrıca piyasadaki muadillerine nazaran en uygun fiyatlarıyla ayrıca yüz güldürmektedir.  

Kaliteyi ve şıklığı bir arada yakalayacağınız ürünlerimizde özel beklenti ve taleplerinize göre renk ve model seçimi yapabilirsiniz...