Mikrofiber

40x40 4 lü Microfiber Temizlik Bezi

40x40 4 lü Microfiber Temizlik Bezi

40x40 4 lü microfiber temizlik bezi 170 gr4 adet 40×40 ölçülerde %100 Mikrofiber.Mikrofiber dokusu ı..

29,90TL

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Microfiber Bez Modelleri Ve Fiyatları | Microfiber Mop Modelleri Ve Fiyatları

Mikrofiber temizlik bezi ne işe yarar?

Temizlik işlerinin kolaylaştıran ve deterjandan kişileri kurtaran mikrofiber bezleri temizlik işleri için farklı çeşitlerde üretilmektedirler. ... Bu bezler özellikle mekanlarda bulunan cam, vitrin, cam süsler, kristaller ve ayna gibi ürünlerin silinmesini ve temizlenmesini sağlarlar

Mikrofiber Bez Özellikleri

Peki, nedir bu özellikler; Diğer bezlere oranla 10 kat fazla toz çekmektedir. Sahip olduğu yapısı ile gözeneklerinde asla bakteri bulundurmazlar. Gözenekli bez sayesinde tüm yüzeylerde deterjansız bir şekilde kullanıma uygundur.

Temizlik bezi nasıl olmalı?

Temizlik bezi alırken nelere dikkat etmek gerekir? Temizlik bezlerinde hangi materyali tercih ediyor olursanız olun, bezin emicilik gücünün yüksek ve kolay temizlenebilir olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle de mutfak tezgahı ve yemek masasında kullanacağınız mutfak bezlerinin su emiş gücü çok yüksek olmalı.

Mikrofiber kumaş sağlıklı mı?

Mikrofiber kumaş kullanımının kanser, alerji ve astım gibi kimyasal hastalıklara neden olduğuna dair kanıt yoktur. Normal kumaşlara göre 10 kata kadar daha fazla su tutma özelliğine sahip olan bu harika ürün, polyamid içeriği sayesinde yüksek emme kapasitesine rağmen çok çabuk kurur.

Mikrofiber nasıl bir kumaştır?

Mikrofiber, daha çok mobilya, temizlik bezi, giysi ve çarşaflarda kullanılan naylon ve polyester gibi ultra ince sentetik ipliklerden yapılan kumaşlara verilen isimdir. ... Elde edilen bu mikro liflerden üretilmiş olan kumaşlara ise, mikrofiber kumaş ismi verilir.

Mikrofiber ne anlama geliyor?

Mikrofiber, küçük sentetik elyafların diğer adıdır. Mikrofiberlerin en bilinen çeşitleri polyesterlerden, poliamitlerden (naylon, kevlar, nomeks, trogamide) ya da polyester ve poliamit karışımlarından üretilir.

Mikrofiber bezler nasıl kullanılır?

Cam Bezi Nasıl Kullanılır ?

Bu bez en iyi kullanım şekli bir kurutma bezi olarak kullanmak.

Yüzeye su ile hafifçe püskürtün ve daha sonra kurutmak ve parlatmak için pencere bezini kullanın.

Ardından ıslak temiz yüzeyi bezle silerek kurutun. fiber donatı

Mikrofiber cam bezleri nasıl temizlenir?

Bir kanın içine sirke ve su koyun. Mikrofiber bezi bu suyun içinde yavaşça çitileyerek temizleyin. Mikrofiber bezlerin temizliğinde ağır kimyasallar ve ağartıcılar kullanmamalısınız. Ayrıca dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta da, eğer çok kirlenmişse temizlikten önce bir süre sabunlu suda bekletmek olmalıdır.  makro sentetik fiber donatı